Tak jak zapowiedziała wam Lola, ja też mam dla was kilka ciekawych seriali do polecenia. Większość z tych, które opisała wam Lola, oglądam też ja, dlatego nie będę ich powtarzać. Mogę tylko dodać, że również serdecznie je polecam! Oto dla was kolejna porcja świetnych seriali, które wciągają, śmieszą, straszą i po prostu zabierają do innego świata (niczym dobra książka!).
1. Teen Wolf - chociaż po Pilocie mogłoby się wydawać, że to tylko kolejna kiepska opowieść o wilkołakach i wampirach, zdecydowanie tak nie jest. Tak więc nie zrażajcie się po pierwszym (dość przewidywalnym) odcinku, ponieważ serial jest naprawdę dobry. Opowiada o nastoletnim chłopaku, który po ugryzieniu zamienia się w wilkołaka, ale to tylko początek... On i jego przyjaciele dopiero zaczynają poznawać nadprzyrodzone moce w miasteczku Beacon Hills. Nie brakuje akcji, humoru i oczywiście przystojniaków! // Specjalne podziękowania dla Claudii, która przekonała mnie do tego serialu. ♥
2. American Horror Story - coś dla wielbicieli horrorów i osób, o dosyć mocnej psychice ;) Jeśli nie zaliczacie się do tych ludzi, to nie bójcie się, też możecie spróbować. Serial ma już 5 sezonów, a każdy jest inną historią (lecz z tymi samymi aktorami). Murder House jest o nawiedzonym domu, Asylum o psychiatryku sióstr zakonnych (trochę o egzorcyzmach etc), Coven o sabacie czarownic, Freak Show o cyrku dziwadeł i seryjnych mordercach, a Hotel z lekkim nawiązaniem to sezonu pierwszego - o nawiedzonym hotelu (z Lady Gagą w roli głównej). Murder House i Coven polecam dla tych słabszych psychicznie (w pierwszym sezonie jest genialny wątek miłosny, pokochacie to).
3. Scream - serial trochę na podstawie serii filmów Krzyk, których zresztą nigdy nie oglądałam, więc nie trzeba tego robić, żeby zabrać się za serial. W mieście grasuje seryjny morderca w masce i prześladuje główną bohaterkę Emmę, która najwyraźniej nagrabiła sobie u niego. Bardzo fajna obsada i ciekawy serial. Uznawany za horror, jednak nie ma się czego bać, jest dosyć lekki.
31 maja drugi sezon!
4. How to get away with murder (Sposób na morderstwo) - kolejny serial z serii kryminalnych. Nic nie poradzę, ale uwielbiam je. Ten opowiada o grupie studentów prawa, którzy razem ze swoją profesor od prawa karnego zostają wplątani w morderstwo. Ten serial już nie jest skierowany tylko do nastolatków. Porusza ważne tematy, a przy tym jest bardzo ciekawy. Coś dobrego też dla studentów prawa lub tych, którzy planują to studiować. Można się wiele nauczyć ;)
5. Young & Hungry - na koniec coś lekkiego, bardzo fajna komedia. Serial kręci się wokół Gabi, która zostaje szefem kuchni bogatego przedsiębiorcy i zaczyna między nimi iskrzyć... Producentką jest Ashley Tisdale, którą można zobaczyć w kilku odcinkach. Główną rolę gra Emily Osment, którą mogą kojarzyć fani Hannah Montana. Aktualnie trwa trzeci sezon.

Obiecuję, że jeśli zaczniecie oglądać któryś z tych seriali, nie będzięcie chcieli kończyć! Mam nadzieję, że przekonałam was do nich i może zabierzecie się za jakiś w przerwę świąteczną ;)
Pola
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz