czwartek, 17 marca 2016

Szczegóły i ciekawostki

Hej!
Jak możecie się domyślać, naszymi prawdziwymi imionami nie są Lola i Pola.Są to nasze 'nicknames', ponieważ wolałybyśmy nie zdradzać naszych osobowości. Ale może kiedyś...
Na razie piszemy razem, lecz następne posty będą już osobno. Będziemy podpisywać się Lola lub Pola, w zależności od tego, która napisała posta. Chciałybyśmy pisać tu swoje opowiadania lub inne historie. Mamy nadzieję, że wam się spodobają. Jeśli tak to będziemy je przedłużać i dzielić na rozdziały (you get it). Jak widzicie, znamy też perfekt inglisz! ;)


                                                                                                 Całusy - Lola&Pola





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz