Hej!
Tutaj Lola & Pola. Oto nasz blog, na którym będziemy pisały opowiadania.
Każda z nas będzie pisała osobno! Ale nie myślcie, że będą tu same opowiadania. Nie, to by było zbyt nudne. Od czasu do czasu pojawią się tu inne również ciekawe rzeczy. Ale jakie? To już zależy od granic naszej wyobraźni(jest ona bujna). Musicie jednak wiedzieć i pamiętać, że w tym roku czekają na nas testy gimnazjalne :( Co znaczy, że mimo szczerych chęci nie będziemy w stanie być aż tak aktywne, jak byście tego chcieli ( You get it). Ten blog jest zarówno dla nas jak i dla was co znaczy, że jesteśmy otwarte na jakiekolwiek propozycje. Jeśli będziecie mieli do nas więcej pytań - to śmiało piszcie. Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. Do zobaczenia w następnym poście (miejmy nadzieje, że nastąpi to już niedługo).
Całusy - Lola&Pola
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz