W dzisiejszej notce chciałabym Wam polecić kilka seriali. Mam nadzieje, że któryś zaciekawi was na tyle, żeby zacząć go oglądać. Jeśli tak się stanie koniecznie mi o tym napiszcie.
Będzie mi miło :)
1. Pretty Little Liars - myślę, że większość z was ogląda lub przynajmniej słyszało o tym małe co nieco, dlatego nie będę się o tym zbytnio rozpisywać. Powiem wam, że to właśnie od tego zaczęła się moja przygoda z serialami :) Jeżeli jesteście fanami PLL to mogę wam tu polecić dwa moje ulubione blogi, na których znajdziecie wiele ciekawostek i teorii - http://pll-fansite.blogspot.com/ oraz http://inlovewithpll.blogspot.com/. Moją ulubioną postacią jest zdecydowanie Hanna.
2. Eye Candy - serial w którym występuje Victoria Justice, którą uwielbiam jeszcze z czasów "Victoria znaczy zwycięstwo". Opowiada o dziewczynie imieniem Lindy (Victoria Justice), która jest informatyczką. Za namową swojej najlepszej przyjaciółki Sophie zakłada konto na portalu randkowym. Później odkrywa, że jeden z mężczyzn z którym się umawiała jest psychopatą. Dochodzi do serii morderstw. Wtedy Lindy zaczyna pomagać policji w poszukiwaniu tego człowieka. Mimo tego rozwiązuje też inne sprawy przy użyciu swoich hakerskich zdolności. Na zachętę mogę dodać, że występuje tam pare przystojniaków :) Niestety serial ten ma jedyne dziesięć odcinków, ale za to bardzo emocjonujących.
3. Finding Carter - tutaj mamy już dwa sezony, miał być trzeci, ale najprawdopodobniej nie będzie, a szkoda bo serial jest mega wciągający. Główna postać czyli Carter dowiaduje się, że kobieta, którą uważa za matkę, to tak na prawdę jej porywaczka. Wtedy trafia do swojej prawdziwej rodziny, gdzie ku jej zaskoczeniu poznaje swoją siostrę bliźniaczkę i młodszego brata. Musi radzić sobie z różnymi problemami, poznając przy tym różnych przyjaciół. (Crash i Max - życiem)
4. Scream Qeens - serial jest śmieszny, ale czasami straszny. To połączenie American Horror Story i Glee. Idealny na piątkowe wieczory. Właśnie teraz rusza drugi sezon i na pewno będę go oglądać.
Generalnie polega na tym, że w bractwie Kappa House dochodzi do serii morderstw i grasuje człowiek w stroju czerwonego diabła z piłą mechaniczną w ręku. Występują tam takie gwiazdy jak Emma Roberts, Lea Michele, Nick Jonas i Ariana Grande. (UWAGA - duża ilość futer, sukienek i spódniczek w kolorach cukierkowych)
5. Pamiętniki Wampirów - tak jak już na początku wspomniałam, cały czas to oglądam i co najgorsze, nie mogę przestać. Mega mnie ten serial wciągnął. Tutaj jak w przypadku PLL chyba nie muszę pisać o czym to jest :) ( Uwielbiam Stefana w jego obcisłych T-shirtach) Jest to serial przy którym chyba najwięcej razy się poryczałam :)
Po obejrzeniu do końca Pamiętników Wampirów mam zamiar obejrzeć The Originals - serial, który jest kontynuacją losów rodziny pierwotnych oraz H2O.
~~~
Taka notka jest odmiennością naszych opowiadań. Mam nadzieje, że Wam się podobała, ponieważ trochę się nad nią napracowałam. Pola to również serialomaniaczka i ogląda pełno tak samo interesujących seriali, z którymi się z Wami pewnie podzieli już w najbliższym poście.
Całusy - Lola

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz